Koffie drinken we bijna allemaal, maar weinig mensen weten hoe een boon van de plantage in hun kopje terechtkomt. Tijdens dit groepsbezoek neem je een kijkje achter de schermen van onze ambachtelijke koffiebranderij. Je ziet het branden van dichtbij, proeft verschillende koffies en leert wat de smaak bepaalt. Een leerzaam en gezellig uitje dat iedereen aanspreekt.
Voor groepen tot 25 personen. Duur: 60 tot 90 minuten.
Het groepsbezoek vindt plaats op de begane grond, midden in onze branderij. Hier staat de brander, hier ruik je de vers gebrande bonen en hier proeven we samen de verschillende koffies.

Elke deelnemer krijgt:
Grotere vriendengroepen, serviceclubs, verenigingen, familiedagen en zakelijke teamdagen.
Maak er een complete dag van. Op de eerste etage is een aparte ruimte met beamer of beeldscherm en een bar. Ideaal voor een vergadering of teamsessie, met het bezoek aan de Branderij als afsluiter.
Deze opties zijn niet bij de prijs inbegrepen en alleen op aanvraag beschikbaar. We stemmen de mogelijkheden en kosten vooraf met je af.

Heb je aanvullende wensen, zoals een vergadering, lunch of borrel? Vul ze in bij het opmerkingenveld tijdens het afrekenen. Wij nemen contact op om de details met je door te nemen.
Vragen? Bel Jac Kaan via 0224 552 200.
Namens de familie Kaan alvast veel plezier in de Branderij!
Please complete your information below to login.
Inloggen