Makado op z’n Verst: koffie, gesprekken en vooral veel plezier

Makado op z’n Verst: koffie, gesprekken en vooral veel plezier

Foto: Kaan Koffie


Makado op z’n Verst: koffie, gesprekken en vooral veel plezier

Afgelopen zaterdag waren we op locatie in het Makado Centrum in Schagen. Dankzij ons verkooppunt Tea & Beans konden we met een stand op het middenplein aanwezig zijn bij het evenement ‘Makado op z’n Verst’. En dat bleek een schot in de roos.


Proeven, branden en ontmoeten

Met een gezellige tafel vol proefpakketten, gratis koffie om te proeven en onze mini koffiebrander hebben we het winkelend publiek laten zien én ruiken wat vers gebrande koffie zo bijzonder maakt.

Het was mooi om te merken hoeveel nieuwsgierigheid er is naar koffie: van mensen die ons al jaren kennen, tot voorbijgangers die voor het eerst kennismaken met Kaan Koffie.


De kracht van samen doen

Naast de leuke gesprekken hebben we vooral enorm veel lol gehad om hier samen aan de slag te zijn. Even weg uit de branderij, midden tussen de mensen, en samen een bijdrage leveren aan een lokaal evenement als dit. Dat past precies bij wie we zijn.


Dank aan Tea & Beans en de organisatie van Makado op z’n Verst. Dit soort dagen geven energie en daar doen we het voor.